Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


BesTCs.No-iP.InFo ThE BesT ServeR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie admin..x(

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
babatz
Admin cs
Admin cs
babatz


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/09/2008

Reclamatie admin..x( Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin..x(   Reclamatie admin..x( EmptyMier Oct 08, 2008 10:44 am

Nume admin: Smyle4u Smile
Mai erau alti admin pe servar atunci?Care?:Madalina,dar ea  degeaba sta pe serv k nu zice si nu face  nimic:|
Ce v-a facut?:Da ban intru'na..ptr lagg ban,ptr limbaj ban,ptr orice da ban,el nu da altcv decat ban.Si knd il intreb dc a dat ban,nu zice nimic.
Dovada: ADMIN Smyle4u Smile: ban BeTy for 2 min     r3cUp3rAtOr : lol      Smyle4u Smile : ce      (Terrorist) r3cUp3rAtOr : nu le mai da ban :O:O        *DEAD* Smyle4u Smile : da ma          *DEAD* [m.4.a.1] pantera neagra 2008 : aha ca sa nu mai intre Smile)....Am selectat ce era mai important....Dovada asta am luat'o ptr k era ultima din "n"...Era awp india,si dupa ce k eram vreo 15/24 le mai da si ban..X(X(
Mor knd vad k se da ban...nu ii suport..Ban se da doar ptr coduri si reclame la alte servere.Da'le frate kick,gag,da nu le da ban ptr lucruri minore.Unde ajungem dak le dam la toti ban??:O:OAm spus'o si o repet ..Nu abuza'ti de admin.NeutralNu vreau sa par rau sau prea exigent sau cum credeti voi insa respectati regulile.!!!
Sus In jos
wayn3
Founder
Founder
wayn3


Numarul mesajelor : 588
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/08/2008

Reclamatie admin..x( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin..x(   Reclamatie admin..x( EmptyMier Oct 08, 2008 11:03 am

de data asta il scot permanent....si e baiat...adica(Eagle Stop awp)
Sus In jos
LOOL
Admin cs
Admin cs
LOOL


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/08/2008

Reclamatie admin..x( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin..x(   Reclamatie admin..x( EmptyMier Oct 08, 2008 11:03 am

Pentru lag.....1:Amx_Kick......daca intra din nou 2:Amx_Ban 10.....daca intra dupa 10 minute Ban_100.....deci nui nimik daca da ban care are lag daca ai stii cate permanente am dat eu pentru asta.......(trebuie sa intelegi ai lag iesi de bunavoie sau dupa kick nu mai intrii)
Sus In jos
wayn3
Founder
Founder
wayn3


Numarul mesajelor : 588
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/08/2008

Reclamatie admin..x( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin..x(   Reclamatie admin..x( EmptyMier Oct 08, 2008 11:06 am

acest admin e unu problema ...am mai avut reclamatii.....si nu au fost postate pe forum
Sus In jos
babatz
Admin cs
Admin cs
babatz


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/09/2008

Reclamatie admin..x( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin..x(   Reclamatie admin..x( EmptyMier Oct 08, 2008 11:45 am

LOOL trebuie sa ii si explici dc ii dai kick ....k ala saracu nici nu stie ptr ce a primit kick...Neutral Ce sa mai vorbim de "ban"? smyle nu am vazut sa vorbeasca cu vreun jucator despre server sau forum...Poate k acel player nici nu stie dc are lagg,sau cum sa scape de el..de aceea exista forum ,asta nu inteleg multi..:|Crezi k acelor jucatori le convine sa se miste in reluare???Sa se trezeasca direct mort??Io nu cred.Si io am avut lagg si turbam knd vedeam k se misca in halu ala...Si nici io nu am stiut cum sa scap de lagg si am postat pe forum,dar acel jucator d und sa stie ce sa faca knd se trezeste direct cu ban??Respecta sa fii respectat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie admin..x( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin..x(   Reclamatie admin..x( Empty

Sus In jos
 
Reclamatie admin..x(
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie ADMIN Ice Ink
» Reclamatie admin
» Reclamatie admin
» Reclamatie Admin
» Reclamatie admin NFS nu mai stiu cum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info :: Servare :: BesTCs.No-iP.InFo==>>Ipul servarului este: 82.79.174.32:27015 :: Reclamatii jucatori\admini-
Mergi direct la: