Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


BesTCs.No-iP.InFo ThE BesT ServeR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie admin

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
babatz
Admin cs
Admin cs
babatz


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/09/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 11:24 am

Nume admin:Madalina
Mai erau alti admin pe servar atunci?Care?:LOOL,Amatorul,r3cUp3rAtOr,Madalina
Ce v-a facut?:Nu mie,insa nu pot accepta k unii admini sa abuzeze de  putere(admin).Sau poate k nu stiu ce sa faca in unele cazuri,cum ar fi acesta.I'a dat unii player slap 99dmg ptr k a facut psihopat pe nu stiu cine.
Dovada:ADMIN Madalina: slap [Militari]-Adryan-cL with 99 damage   [Militari]-Adryan-cL : madalina ce ai ma ? /Smile    
Madalina : tai shi nu ma mai fa psihopat   [Militari]-Adryan-cL : nu team faqt psihopat Smile)......etc  Adevaru este k a facut pe cineva psihopat dar nu stiu dak pe ea.(nimic de zis).insa nu se da slap 99 dmg ptr asha ceva ci gag.(fara discutii,indiferent pe cine a injurat)Nu am facut aceasta reclamatie pentru a fi neaparat sanctionat,insa trebuie luat in vizor,deoarece trebuiesc respectate regulile pe server.Nu le'a scris degeaba Wayn3.Nu face fiecare ce'l taie capu!  Apropo nu vad cererea facuta de Madalina ptr admin.:-/ :-?
Sus In jos
wayn3
Founder
Founder
wayn3


Numarul mesajelor : 588
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/08/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 12:36 pm

Adica el e eagle stop awp ...de asta nu ai vazut....si o sa iau masuri in legatura cu problema asta
Sus In jos
babatz
Admin cs
Admin cs
babatz


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/09/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 12:43 pm

Asha ar trebui/..Neutral
Sus In jos
LOOL
Admin cs
Admin cs
LOOL


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/08/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 2:06 pm

Nu va mai bagati in seama daca nu stiti ce sa intamplat......wayn a dat slap 99 (nu pentru jignirea aia..) a dat pentru ca era TERO si a ramas ultimul si CAMPA!!!asta e motivul.....a dat prima data Slap 0 Dmg....si cand a apucat sa scrie Slap 99 Dmg ....a inceput tura noua...asta sa intamplat!va rog fara acuzatii din astea.....fara sens!
Sus In jos
babatz
Admin cs
Admin cs
babatz


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/09/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 2:10 pm

Lool am fost de fata knd a dat madalina 99dmg...nu a dat wayne....intra pe babatz_mondialu si iti tr exact cum a fost.....Uite o dovada              ADMIN Madalina: slap [Militari]-Adryan-cL with 99 damage    a si recunoscut madailna k ea a dat...multumit??
Sus In jos
LOOL
Admin cs
Admin cs
LOOL


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/08/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 2:16 pm

De parca am vorbit TURCA...acel slap (nu am zis ca nu a dat..) cum sa iti explic....uitate atent a dat prima data Slap 0 Dmg...pentru ca era ultimul tero si CAMPA...si can a vrus sa dea slap 99 Dmg a inceput runda noua!!!asta incerc sa explic....nu era intentionat...
Sus In jos
babatz
Admin cs
Admin cs
babatz


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/09/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 2:21 pm

Vezi k te contrazici singur si nu prea iti iese...uitate mai sus si vezi k scrisasi wayn3 1.  Si 2 nu a dat slay din cauza campatului si din cauza limbajului ptr k a zis psihopat Intelege!!
Sus In jos
wayn3
Founder
Founder
wayn3


Numarul mesajelor : 588
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/08/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 2:22 pm

mmah de acuma ca sa fim siguri faceti poze
Sus In jos
LOOL
Admin cs
Admin cs
LOOL


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/08/2008

Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin EmptyLun Oct 06, 2008 2:24 pm

In fine sau luat masuri

LAM INCHIS!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie admin Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin   Reclamatie admin Empty

Sus In jos
 
Reclamatie admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie admin..x(
» Reclamatie Admin
» Reclamatie ADMIN Ice Ink
» Reclamatie admin
» Reclamatie admin NFS nu mai stiu cum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info :: Servare :: BesTCs.No-iP.InFo==>>Ipul servarului este: 82.79.174.32:27015 :: Reclamatii jucatori\admini-
Mergi direct la: