Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


BesTCs.No-iP.InFo ThE BesT ServeR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Mda imi pare rau sa paresc dar

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
JoXi
Banned
Banned



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Data de inscriere : 30/09/2008

Mda imi pare rau sa paresc dar Empty
MesajSubiect: Mda imi pare rau sa paresc dar   Mda imi pare rau sa paresc dar EmptyJoi Oct 02, 2008 10:51 am

Mda imi pare rau sa parasc dar smylele4u da slapuri adika da de 20 de ori slap la unu jucator ca campa in timp ce bomba era pusa si etc as dori sa i sa suspende adminu pe 2 zile
Sus In jos
http://RaulBarani.hi5.com
C0oL7u
Moderator
Moderator
C0oL7u


Numarul mesajelor : 118
Varsta : 33
Data de inscriere : 04/09/2008

Mda imi pare rau sa paresc dar Empty
MesajSubiect: r3   Mda imi pare rau sa paresc dar EmptyJoi Oct 02, 2008 11:52 am

in primul rand nu tin cu smyle pentru ca e prietenul meu dar stie sa admineze sa vedem ce are de spus si el
Sus In jos
JoXi
Banned
Banned



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Data de inscriere : 30/09/2008

Mda imi pare rau sa paresc dar Empty
MesajSubiect: Re: Mda imi pare rau sa paresc dar   Mda imi pare rau sa paresc dar EmptyVin Oct 03, 2008 4:13 am

C0oL7u a scris:
in primul rand nu tin cu smyle pentru ca e prietenul meu dar stie sa admineze sa vedem ce are de spus si el
scuzama dar dupa cat cs stiu eu nu se da slay in timp ce bomba e pusa Arrow astai 1
2 cand era un jucator x nu dau nume a intrat nu a pus bomba gata ho ia dat 10-20 slapuri adika jucator deja zbura pe sus vi se pare corect daca venea unu si il lua gata MORT DECI ti se pare corect si multe altele dar... king
Sus In jos
http://RaulBarani.hi5.com
JoXi
Banned
Banned



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Data de inscriere : 30/09/2008

Mda imi pare rau sa paresc dar Empty
MesajSubiect: Re: Mda imi pare rau sa paresc dar   Mda imi pare rau sa paresc dar EmptyVin Oct 03, 2008 4:15 am

IN PRIMU RAND DACA NU STITI SA JUDECATI CE E DREPT SI CE NU . NU AVETI CE CAUTA ca admini pe server eu nu ma iau ca mie prieteen sau nu il reclam pt ca numa asa in viata o sa stii eu asa ma GANDESC=>> Bai stiu ca ala daca ma vede ma reclama atunci o sa incerce sa nu faca greseli <<= NU? lol! LOL Cica vrei sa zici ca nu ti cu el inteleg da este de MULT PE SERVER
Sus In jos
http://RaulBarani.hi5.com
C0oL7u
Moderator
Moderator
C0oL7u


Numarul mesajelor : 118
Varsta : 33
Data de inscriere : 04/09/2008

Mda imi pare rau sa paresc dar Empty
MesajSubiect: r3   Mda imi pare rau sa paresc dar EmptyVin Oct 03, 2008 9:34 am

ma rog dar eu am mai reclamat alti admini si in primu rand nai facut postu unde trebuie trebuia la reclamatii admin deci tu joakca in continuare nu mai para ca ai admin decat de 2 zile si mai uitate Wink asha ca topic closed Mda imi pare rau sa paresc dar 261161
Sus In jos
wayn3
Founder
Founder
wayn3


Numarul mesajelor : 588
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/08/2008

Mda imi pare rau sa paresc dar Empty
MesajSubiect: Re: Mda imi pare rau sa paresc dar   Mda imi pare rau sa paresc dar EmptyVin Oct 03, 2008 9:41 am

Azi 3/10/2008 o ii suspend adminul pentru 3 zile


Mutat la bestcs/reclamatiii
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mda imi pare rau sa paresc dar Empty
MesajSubiect: Re: Mda imi pare rau sa paresc dar   Mda imi pare rau sa paresc dar Empty

Sus In jos
 
Mda imi pare rau sa paresc dar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info :: Servare :: BesTCs.No-iP.InFo==>>Ipul servarului este: 82.79.174.32:27015 :: Reclamatii jucatori\admini-
Mergi direct la: