Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
bin venit
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


BesTCs.No-iP.InFo ThE BesT ServeR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 kalin le prea are cu adminatul!!

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
LOOL
Admin cs
Admin cs
LOOL


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 34
Data de inscriere : 28/08/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: kalin le prea are cu adminatul!!   kalin le prea are cu adminatul!! EmptyVin Sept 26, 2008 6:09 am

http://rapidshare.com/files/148544169/lolz.bmp.html


Deci pe la mijlocul hartii cs_militia intra domnul "kalin" era sv plin Smile el ca sa intre da kic la un player fara motiv(cik avea lag dar pe sv nu era mai mare de 100 lag)intra si nu intreaba nu face nimik da asa din senin RESTART(in mijlocul hartii).........apropo si eu am asteptat vreo 10 minute sa iasa un player sa pot intra.....si eu puteam da kick dar nu am facuto......sa ii ziceti sa nu mai faca cum il taie capul........
Sus In jos
[Aa]Lucyano
Administrator
Administrator



Numarul mesajelor : 225
Varsta : 28
Data de inscriere : 28/08/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: Re: kalin le prea are cu adminatul!!   kalin le prea are cu adminatul!! EmptyVin Sept 26, 2008 10:45 am

kalin va fi retrogradat. and kalin le prea are cu adminatul!! 261161
Sus In jos
NONAME
Moderator
Moderator
NONAME


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Data de inscriere : 04/09/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: f*...   kalin le prea are cu adminatul!! EmptySam Sept 27, 2008 1:48 pm

ete na .. mam uitat sh yo la un player cu lag mai mare de 120 * si iam dat kick ... sh am dat restart sa pot sa intru sh yo .. oo si lool ia mai tacati gura ca tu tare bine esti admin ... kalin le prea are cu adminatul!! 470261 kalin le prea are cu adminatul!! 49628
Sus In jos
NONAME
Moderator
Moderator
NONAME


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Data de inscriere : 04/09/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: va reamintesc ca am mai multa exper   kalin le prea are cu adminatul!! EmptySam Sept 27, 2008 1:50 pm

sh` va reamintesc ca voi sunteti "bighdani" ca nici unu din voi nare mai mult de 14 ani .. sh mam apucat de cs de akm 3 ani .. si yo zic ca stiu bine ... daca nam voie sa dau kick la lagari si rr .. api dc mai am admin ?
Sus In jos
NONAME
Moderator
Moderator
NONAME


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Data de inscriere : 04/09/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: Re: kalin le prea are cu adminatul!!   kalin le prea are cu adminatul!! EmptySam Sept 27, 2008 1:50 pm

kalin le prea are cu adminatul!! 261161 again..
Sus In jos
wayn3
Founder
Founder
wayn3


Numarul mesajelor : 588
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/08/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: Re: kalin le prea are cu adminatul!!   kalin le prea are cu adminatul!! EmptySam Sept 27, 2008 1:51 pm

NONAME are si el dreptate Mai sunt playeri si cu lag din cand in cand...
Sus In jos
C0oL7u
Moderator
Moderator
C0oL7u


Numarul mesajelor : 118
Varsta : 33
Data de inscriere : 04/09/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: r3   kalin le prea are cu adminatul!! EmptySam Sept 27, 2008 11:51 pm

kalin sa nu zicem deja topic closed pt ca se mai astepta niste pareri ce spuneti?
Sus In jos
[Aa]Lucyano
Administrator
Administrator



Numarul mesajelor : 225
Varsta : 28
Data de inscriere : 28/08/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: Re: kalin le prea are cu adminatul!!   kalin le prea are cu adminatul!! EmptyDum Sept 28, 2008 4:59 am

unlock!
noname u esti kalin? nu stiam poi dak erai u dc nu ai zis, retrogradare anulata!
Sus In jos
NONAME
Moderator
Moderator
NONAME


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Data de inscriere : 04/09/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: reopen ..   kalin le prea are cu adminatul!! EmptyLun Sept 29, 2008 6:23 am

reopened..
mdea.. ma bucur
Sus In jos
C0oL7u
Moderator
Moderator
C0oL7u


Numarul mesajelor : 118
Varsta : 33
Data de inscriere : 04/09/2008

kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: r3   kalin le prea are cu adminatul!! EmptyLun Sept 29, 2008 9:12 am

loked
Sus In jos
Continut sponsorizat





kalin le prea are cu adminatul!! Empty
MesajSubiect: Re: kalin le prea are cu adminatul!!   kalin le prea are cu adminatul!! Empty

Sus In jos
 
kalin le prea are cu adminatul!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» NAM ADMIN!!!! -KALIN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun VeniT Pe Bestcs.no-ip.info :: Servare :: BesTCs.No-iP.InFo==>>Ipul servarului este: 82.79.174.32:27015 :: Reclamatii jucatori\admini-
Mergi direct la: